Де купити

Компанія «Gipshouse» працює на ринку з 2011 року і сьогодні ми представляємо не тільки широкий спектр продукції з гіпсу, а й повний спектр послуг по роботі з нашою продукцією.

В першу чергу ми пропонуємо доставку готових виробів по всій території України за допомогою перевізників:

За роки роботи у нас був успішний досвід співпраці з клієнтами у всіх куточках країни.

Гіпсові вироби чудово піддаються транспортуванню і збереженню. Це ніяк не впливає на готові вироби, так як вони не піддаються незначному впливу температурного і вологісного режиму. Ми трепетно ​​ставимося до деталей і особливо до упаковки нашої продукції. Всі вироби складаються і пакуються виходячи з особливостей, форм і кількості кожного окремого замовлення. Крім того, всі наші відправки ми в обов'язковому порядку маркуємо наклейками «Не кантувати», «крихке» і «зверху не ставити» що б максимально зменшити ризики пошкодження при транспортуванні.

 

Придбати готові вироби або забрати ваші замовлення ви можете в одному з наших представництв, зазначених на карті. Для оперативного вирішення будь-яких питань телефонуйте або скористайтеся формою зворотного зв'язку. Ми завжди йдемо на зустріч клієнту і забезпечимо вам найкомфортніші умови співпраці.

м. Тернопіль

Магазин "Єврострой-ХХI"
Адреса: Тернопіль, Об'їзна, 12/3 (ринок "Західний", 1 поверх)
тел: (0352) 513163
Час роботи:
Пн-Пт: 9: 00-18:00, без перерви;
Сб: 9:00-15:00, без перерви;
Вс: 10:00-14:00, без перерви;
 Магазин Єврострой, м. Тернопіль
м. Калуш
ТЦ Прометей
Адреса: вул. Пушкіна, 2а
м. Надвірна
магазин Делікат
Адреса: вул. Михайла Грушевського, 2А 
м. Бучач
Торгівельний комплекс "Будівельник"
Адреса: Площа Ринок

 

Гіпсові вироби користуються широкою популярністю як у замовників, так і дизайнерів. Завдяки їм створюються не інтер'єри будинків або квартир, а справжні шедеври мистецтва. Вони можуть бути вишуканим акцентом, який повністю змінюють сприйняття приміщення.

Гіпсова ліпнина відома ще з часів Давнього Єгипту, Греції та Риму своїми властивостями, різними застосуваннями і інтерпретацією форм, які вилилися у всесвітньовідомі твори і навіть чудеса світу. А сучасна епоха розвитку даних виробів диктує нові правила. У сучасному світі вироби з гіпсу характеризуються значним кількісним зростанням, застосуванням в раніше недоступних приміщеннях і галузях: в сферах науки, офісу і техніки. Карнізи, фрізи, пілястриуглові елементи и колони можна побачити в звичайних будинках, державних установах, офісах, квартирах, вищих навчальних закладах і навіть школах. Ліпні вироби характеризуються активним проникненням в усі сфери життя.

Гіпсові вироби нашої компанії надійні і мають ряд переваг. Однозначним гідністю є їх довговічність. Також важлива досить приємна ціна в порівнянні з кам'яними, бетонними, поліуретановими та іншими конструкціями. Безпека, зносостійкість і гіпоалергенність, в тому числі і пожежна безпека. Легкість гіпсових конструкцій, простота установки і якщо потрібно, швидка і легка реставрація. 

Компанія «Gipshouse» — гарант якості у всьому!